Frontier MCV 1270 CNC Dik işleme Merkezi

SMEC SL 2500 CNC Torna Tezgahı

SMEC SL 2500 CNC Torna Tezgahı

Frontier MCV 1270 CNC Dik işleme Merkezi

CNC FASON YEDEK PARÇA İMALATI

CNC Torna, CNC Freze, CNC İşleme Merkezi, CNC Talaşlı İmalat, CNC Kalıp İmalatı
Traktör, tarımsal römork, pulluk, gübre yayma makinesi, mibzer, biçer döver, süt sağma makinesi, kümes hayvanları makineleri, arıcılık makineleri, vb.

TEZCAN METAL kurucusu olan Yılmaz Tezcan 1975’de traktör tamircisi olarak sektöre giriş yağmıştır. 1996’ya kadar farklı yerlerde görevini yerine getirdi. 1996’da traktör ve balya makinası yedek parça ticaretine başladı. 07.03.2011 tarihinde kurulmuş olup Ticaret Odası’na bağlı olarak Tezcan Metal’i kurarak imalata başlamıştır.

Günümüzde ise New Holland, Class, Ddeutz biçerdöver makinaları ve Welger, John Deere Class, New Holland balya makinalarının orijinal yedek parçalarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır.  Müşteri memnuniyetini arttırmak, sorunsuz, dayanıklı ve güçlü makinalar üretebilmek, üretim ve maliyeti azaltmak, uygulanabilir yeni teknolojileri kullanmak amacı ile araştırma ve geliştirme faaliyetlerine oldukça önem vermektedir. Müşterilerine mükemmel ürünler ve hizmetler sunabilmek amacı ile en son teknolojik gelişmeleri üretimde kullanmak, tüm çalışmalarda güncel, kabul görmüş bilgi işlem yazılımlarından faydalanmak için yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Balya Makinaları Yedek Parçaları

Tarım Makinaları / Makinalar

Class Balya Makine

Welger Balya Makine

John Deere Balya Makine

Tezcan Metal Üretim Hattı

Tarım Makina Parçaları

Traktör & Biçerdöver & Balya Makinaları Yedek Parçaları

CNC FASON YEDEK PARÇA İMALATI

CNC Fason yedek parça imalatı: İnsan gücüne dayanan üretim seri üretimi engelleyen yapısı ile yavaş ilerlemekteydi. Gelişen teknoloji ve Sanayi Devrimi’nin ardından artan otomasyon teknolojileri sayesinde CNC keşfedildi. Bilgisayar kaynakları seri üretim teknolojileri geliştirilerek hem üretimde insan gücüne olan ihtiyaç azaldı hem de daha insani koşullarda daha hatasız imalat süreci başladı.

İnsanın çalışma gücünü aşan ve insani şartları zorlayan demirin ateşte dövülerek yumuşatılması ve şekil verilmesi işleri teknoloji geliştikçe yerini bilgisayarlı sistemlere bıraktı. CNC (Computer Numerical Control) adı verilen bu sistem bilgisayar ile entegre çalışan makinaların seri üretim yapmasına olanak sağlamaktadır. Şöyle ki CNC kodları ile bu işlem seri üretime dönüşüyor. Yazılım ile yönetilen bu bilgisayarlı sistemleri imalatını yapacağınız parçanın uzunluğunu, kalınlığını, derinliğini ve şeklini giriyorsunuz. Ardından tek bir tuşla seri üretim yapabiliyorsunuz.

CNC Makinaları ve Torna Tezgahları ile Makina Yedek Parça İmalatı

CNC üretimin hızlı, seri ve hatasız olması için geliştirilmiş mükemmel bir sistemdir. Sadece anlık girilen kodlar ile çalışmayan bu sistem hafızasında kodları depoluyor ve daha sonra üretim yapmak istediğinizde çok daha hızlı bir şekilde işin ilerlemesini sağlıyor. Üretim esnasında işlemi durdurup bir başka kod ekleyebiliyorsunuz ya da üretimi istediğiniz noktada bitirebiliyorsunuz. Yani CNC size insan gücünün yapmak zorunda kaldığı tüm işleri parmaklarınızın ucuyla yapmanızı sağlıyor. Tüm bu işleri CNC operatörleri olarak adlandırılan çalışanlar ve mühendisler yapıyor. Daha insani şartlarda, yorulmadan ve daha güvenli üretim için CNC makineleri oldukça elverişlidir.

CNC makinaları ile yapabildiğimiz bir diğer imalat yöntemi ise CNC torna olarak tanımlanır. CNC torna malzeme üzerinden talaş kaldırma yöntemi ile metal üretimi yapmaktır. Belli bir eksen etrafında dönen kesici aletler CNC kodları ile sisteme girilen ölçüde metali kesmektedir. Malzeme üzerinden fazlalıkların alınması ile CNC torna işlemi yapılmış olur. CNC torna tezgahları fason CNC yedek parça üretiminde oldukça önemlidir. Geniş işlem kabiliyeti ve malzeme işleme kapasitesi oldukça yüksek olan bu verimli araçlar ile seri üretim oldukça elverişli bir şekilde ilerlemektedir. Metallerin işlenmesi işleminde bu yüzden CNC torna tezgahları önemli bir yere sahiptir. Eskiden manuel olarak malzeme üzerinden talaş kaldırma yapılırken artık bu işlemler CNC torna tezgahları üzerinde belirli kodlar yardımı ile yapılıyor.

Tarım Makinaları CNC Fason Yedek Parça İmalatı

Tezcan Yedek Parça ve Tarım Makinaları İhracat İthalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak tüm evrensel koşulları yerine getiren üretim teknolojilerine sahibiz. Tüm dünyaya metal yedek parça ve tarım makinaları yedek parça imalatı yapıyoruz. CNC torna tezgahları ve CNC lazer kesim metal işleme makinaları ile tüm yedek parçaları hatasız ve kusursuz bir şekilde üretiyoruz.

Teknolojinin ilerlemesi ile kendini geliştirmemiz gerektiğinin bilincinde olarak AR-Ge çalışmalarına öncelik veriyoruz. Teknolojinin bize sunduğu imkanları tam anlamı ile kullanarak imalat sanayine olan desteğimizi her dam sürdürüyoruz. Amacımız kaliteli hammaddeler ile yüksek kalite standartlarına sahip fason CNC yedek parça üretimi yapmaktır. Sektörün lider firmasıyız ve her geçen gün bu gücümüzü korumak için sistemimize yeni teknolojileri entegre ediyoruz. CNC fason yedek parça imalatı için doğru yerdesiniz. Tezcan Makine Yedek Parça olarak ihtiyaçlarınıza anlık dönüş yağıyoruz ve seri üretim ile üretim ağının daha kusursuz ve sorunsuz ilerlemesini sağlıyoruz.

Firmamız CNC torna tezgahları ve CNC yedek parça üretim sistemleri ile imalat sektörüne yön veriyoruz. CNC yedek parça üretiminin en büyük avantajlarından biri atık miktarının en aza indirilmesidir. Hatasız üretim ile üretim atığı minimuma iniyor. Bu yüzden CNC teknolojileri üretimin her aşamasına entegre edilmeli ve doğal kaynaklar, ham maddeler doğru oranda kullanılmalıdır. Bu kapsamda deneyimli ve uzman CNC operatörleri ve teknik ekibimiz ile birlikte üretimin her aşamasını titizlikle yönetiyoruz.

CNC Fason Yedek Parça İmalatı

Amacımız minimum hata oranı ile sıfır atık mantığı çerçevesinde sürdürülebilir üretim teknolojilerini kullanarak CNC fason yedek parça imalatı yapmaktır. Bu amaçla dünyanın her yerinden dostluk bağları çerçevesinde müşterilerimiz ile iletişimlerimiz devam ediyor ve fason CNC yedek parça imalatı konusunda anlaşmalarımız her geçen gün büyüyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı tüm gelişmeleri takip ediyor ve çalışmalarımıza son teknolojileri entegre ederek yedek parça üretimine devam ediyoruz.

CNC torna üretim sürecini kolaylaştıran ve üretim kalitesini arttıran bir yöntemdir. Sadece sisteme girilen kodlar ile tüm üretim sürecinin yönetilmesi büyük bir teknolojik gelişmedir. Teknolojinin iyi anlamda kullanımının en büyük örneği olan CNC torna makinaları ile fason metal yedek parça üretimini destekliyoruz ve geliştiriyoruz.

CNC Makine Yedek Parça Üretimi

Firmamız makinalarınız için yedek parça imalatı yapmaktadır. Tarım makinaları yedek parçaları başta olmak üzere CNC Torna, CNC Freze, CNC İşleme Merkezi, CNC Talaşlı İmalat, CNC Kalıp İmalatı yöntemlerini kullanarak aşağıdaki makinalara yedek parça üretiyor.

 • Traktör
 • Tarımsal römork
 • Pulluk
 • Gübre yayma makinesi
 • Mibzer
 • Biçerdöver
 • Süt sağma makinesi
 • Kümes hayvanları makineleri
 • Arıcılık makineleri
 • Otomotiv yedek parça
 • Tekstil makineleri
 • Ağır sanayi makineleri

Yukarıdaki makinaların ve tüm mekanik aksamlı makinaların yedek parçalarını üretiyor ve teknik anlamda kusursuz ürünler elde ediyoruz. Üretim aşamasında meydana gelen arızaların çoğu değiştirilebilir yedek parçalarda meydana gelmektedir. Bu noktada firmamız devreye giriyor ve size uzun ömürlü ve kaliteli yedek parça imalatı yapıyoruz. CNC makine yedek parça imalatı ve CNC fason yedek parça imalatı ile üretim sürecinin aksamadan devam etmesi için sürekli çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlere demonte bir şekilde makine yedek parçalarını gönderiyor ve parçaların makinalara takılması noktasında teknik ekibimiz ile birlikte çalışmalarımızı 7/24 sürdürüyoruz. Ürünlerimiz garantilidir. Hemen bizimle iletişime geçin ve CNC makine yedek parça imalatı konusunda sizlere yardımcı olalım. İletişim için...

TOP