TEZCAN
OTOMOTİV

YEDEK PARÇA VE TARIM MAKİNALARI İHRACAT İTHALAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TEZCAN OTOMOTİV YEDEK PARÇA VE TARIM MAKİNALARI İHRACAT İTHALAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKET

Tarım, hayvancılık ve ormancılık makine ve ekipmanları ile aksam ve parçalarının toptan ticareti (traktör, tarımsal römork, pulluk, gübre yayma makinesi, mibzer, biçer döver, süt sağma makinesi, kümes hayvanları makineleri, arıcılık makineleri, vb.)

John Deere

TEZCAN YEDEK PARÇA

TEZCAN METAL kurucusu olan Yılmaz Tezcan 1975’de traktör tamircisi olarak sektöre giriş yağmıştır. 1996’ya kadar farklı yerlerde görevini yerine getirdi. 1996’da traktör ve balya makinası yedek parça ticaretine başladı. 07.03.2011 tarihinde kurulmuş olup Ticaret Odası’na bağlı olarak Tezcan Metal’i kurarak imalata başlamıştır.

Günümüzde ise New Holland, Class, Ddeutz biçerdöver makinaları ve Welger, John Deere Class, New Holland balya makinalarının orijinal yedek parçalarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır.  Müşteri memnuniyetini arttırmak, sorunsuz, dayanıklı ve güçlü makinalar üretebilmek, üretim ve maliyeti azaltmak, uygulanabilir yeni teknolojileri kullanmak amacı ile araştırma ve geliştirme faaliyetlerine oldukça önem vermektedir. Müşterilerine mükemmel ürünler ve hizmetler sunabilmek amacı ile en son teknolojik gelişmeleri üretimde kullanmak, tüm çalışmalarda güncel, kabul görmüş bilgi işlem yazılımlarından faydalanmak için yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

CNC Fason Yedek Parça İmalatı

SMEC SL 2500 CNC Torna Tezgahı

SMEC SL 2500 CNC Torna Tezgahı

CNC Fason Yedek Parça İmalatı

Frontier MCV 1270 CNC Dik işleme Merkezi

SMEC SL 2500 CNC Torna Tezgahı

TOP